Biz Kimiz

Er Salim Gıda İle Köşe Bucak Her Yere...

1979 yılının baharında iklimi soğuk ancak insanı sıcak topraklarda, cumhuriyetin temellerinin atıldığı aziz şehir Erzurum'da bereketli elleriyle ufak bir mandırada Hamit Salim tarafında temellerimiz atıldı. Günlük 500 kg süt işleme kapasitesinden 2019'da günlük 30 ton süt işleme kapasitesine çıkardık ve 2. kuşak olarak bizler emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Er Salim Gıda Erzurum'un yöresel doğal lezzetlerini köşe bucak her yere ulaştırmaktadır. Erzurum'da doğal olarak üretimini yaptığımız süzme bal, petek balı, kütük balı, karakovan balı ve diğer bal çeşitlerimizi, göğermiş peynir, çivil (çeçil) peyniri, kaşar peyniri ve diğer peynir çeşitlerimizi, tereyağı, kaymak, peynir helvası çeşitlerimizi güvenle tüketebilirsiniz.

Er Salim Gıda süt ve süt ürünleri yanı sıra Erzurum'un geleneksel kavurma, sucuk gibi et ürünlerini de Türkiye'nin her yerine ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra Erzurum'a ait geleneksel İspir ve Hınıs fasulyelerini, akide şeker çeşitlerini, çaşır, aşotu gibi yöresel organik tatlarını, kete çeşitlerini ve Erzurum tandır lavaşını müşterilerine ulaştırmaktadır.

Türkiye'nin her köşesinden geniş bir müşteri portföyüne sahip olan şirketimiz, Er Salim Gıda ürünlerine güvenen sürekli müşterilerimiz ve bunun yanı sıra giderek artan yeni müşterilerimiz için hesaplı ve sağlıklı ürünleri sunmak ve hizmet ağını genişletmek amacı ile bütün imkânlarını kullanarak çalışmalarına devam etmektedir.

Üretimden paketlemeye, lezzetten analize, ürünün değerli müşterilerimize ulaşana kadar izlediği her aşamaya titizlikle önem vererek atılımlarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Sütün iyiliğini ve gerekliliğini tüm insanlara yaymak için köylerden sofralarınıza ulaştırmak ana gayemiz. Sütün her halini en güvenilir ve en titiz şekilde işleyip farklı ürün yelpazesi ile sizlere ulaştırmak temel misyonumuz.

Vizyonumuz

Son 10 yıllık kalkınma planlarımız doğrultusunda aldığımız kararlar ile hem ulusal hem de uluslararası süt üretme ve işleme faaliyetlerinde zirveye emin adımlar ile tırmanmayı Ülkemizin eşsiz lezzetlerini köşe bucak her yere tattırmayı kendimize vizyon edindik.